Biyax Night Club

Kıbrıs’ta gece hayatının bu kadar hareketli olmasının tek sebebi gece kulüpleridir. Gece kulüpleri sayesinde insanlar eğlenir, dans eder ve kendilerini haftanın stresinden uzaklaştırır. Bu kadar çok gece kulübü varken hangisini seçeceğiniz konusunda çok fazla seçenek içerisinden karar vermek oldukça zor olabilir. Bu zor seçeneklerin başında Biyax gece kulübü gelmektedir. Sağladığı birçok kolaylık ve avantaj sayesinde uygun fiyata alkol alınabilir ve gece geç saatlere kadar eğlenebilirsiniz. Farklı ülkelerden, şehirlerden gelen kişiler için konaklama, ulaşım gibi çeşitli imkanları da bulunan gece kulübünün, haftanın her günü açık olması müşterilerin tüm hafta boyunca bu imkândan faydalanmasını sağlar.

Biyax Gece Kulübünün Adresi Nedir?

Biyax gece kulübü, Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde bulunur. Bulunduğu bölgede farklı kulüpler de vardır fakat sunulan hizmetlerin çokluğu ve kalitesi açısından en çok tercih edilen gece kulüplerinden bir tanesidir. Eğer uçakla geldiyseniz ve uçaktan iner inmez doğrudan gece kulübüne gelmek istiyorsanız, kulübün Ercan Havaalanı’na uzaklığı yaklaşık olarak 30 dakikadır. Şehir merkezine olan uzaklığı daha az olduğundan dolayı Lefkoşa ve Girne’den birçok kişi kulübe gelmektedir. Lefkoşa şehir merkezine olan uzaklığı 13 kilometre olan kulübün, Girne şehir merkezine olan uzaklığı 34 kilometredir. Yakın olmasından ve kaliteli hizmet sunmasından dolayı en uğrak mekanların başında gelmektedir.

Biyax Gece Kulübünde Hangi Programlar Yapılır?

Oldukça zengin bir program listesine sahip olan gece külünde yapılan çeşitli şovlar sayesinde içiniz ısınacak ve güzel vakit geçireceksiniz. Program, birçok kulüpte olduğu gibi akşam 21.00’da dans şovları ile başlamaktadır. Bu şovlar 4 saat boyunca devam etmektedir. İçlerinde farklı ülkelerden de gelmiş dansçı kızlar güzellikleriyle de sizi büyüleyecektir. Bu program sırasında istediğiniz dansçı kız ile sohbet edebilir, planlar yapabilirsiniz. Bu tür görüşmelerin fiyatı, kişiye göre değişiklik göstermektedir. Siz eğlenmeyi amaçlayın, gerisini Biyax halleder. Gece kulübünde çalışan dansçı kızlarla isterseniz dışarıda da görüşebilirsiniz. Kıbrıs’ı yalnız keşfetmek yerine, birbirinden güzel kızlarla keşfetmek çok daha güzel olacaktır.

Biyax Gece Kulübüne Ulaşım Nasıl Olur?

Çeşitli transfer yöntemleri kullanılarak Biyax’a ulaşım mümkündür. Eğer uçak ile geldiyseniz havalimanında araba kiralamanızı sağlayacak birçok şirket hizmet vermektedir. Bu sayede Kıbrıs tatiliniz boyunca hem istediğiniz kadar gezebilecek hem de gece kulübüne ulaşımınız sorunsuz olacaktır. Eğer uçaktan iner inmez doğrudan kulübe gelmek isterseniz havalimanı tarafından sağlanan birçok servis imkânı da vardır. Bu şekilde de kulübe gelmeniz mümkündür. Ulaşım imkanları sadece bunlarla sınırlı değil. Özel VIP ulaşım seçeneğiyle de ulaşımınızı uygun fiyata sağlayabilirsiniz. Bu VIP transfer ulaşımı kişiye özeldir ve normal taksiler gibi değildir. Lüks olmasının yanında oldukça da konforludur. Kalabalık gruplar içinde bu ulaşım seçeneği son derece mantıklı olacaktır. Bu sayede 7 kişiye kadar lüks araçlarla seyahat etmeniz mümkündür. Gece kulübünün kapısına kadar bu VIP ulaşım araçları sizi getirmektedir.

Özel Organizasyon Oluşturmak Mümkün mü?

Gece kulübünde haftanın her günü eğlence düzenlenmektedir. Kulübün çok geniş bir alanı olması sebebiyle önceden randevu almak şartıyla siz de özel organizasyonlar yapabilirsiniz. Genellikle doğum günü, bekarlığa veda partisi, çiftlerin baş başa zaman geçirmek istediği buluşmalar, grup toplantıları ve benzeri birçok organizasyonu Biyax’ta yapmak mümkündür. Tüm bunların dışında konaklamalarınızı isterseniz kulübün sizler için organize ettiği yerlerde yapabilir ya da siz dilediğiniz otelde kalabilirsiniz. Farklı hizmetleri sağlaması ile piyasada kaliteli mekanlar arasında kendine yer bulan Biyax Night Club, sahip olduğu internet sitesi ile de online olarak 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Ne Tür İçecekler Bulunur?

Gece kulüplerinde alkol tüketimi inanılmaz boyuttadır. Bu kadar çok tüketilmesinin en büyük nedenlerinden biri de fiyatlarının oldukça ucuz olmasıdır. Bunun yanında alkolsüz içecekler de mevcuttur. Biyax, oldukça zengin bir menüyle karşınıza çıkar. İster içecek isteyin isterseniz yiyecek isteyin, çeşit çeşit ürünler arasından aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Çok geniş bir menüsü olması sebebiyle insanlar tarafından da sürekli olarak tercih edilmektedir. Biyax, genellikle yaz aylarını çok dolu geçirir. Çünkü Türkiye ve farklı ülkelerden gelen turist sayısı bu aylarda oldukça fazla olmaktadır. Kışın sakin olduğu zamanlarda bile günlük olarak yüzlerce kişi kulübü ziyaret etmektedir.

Gece Kulübüne Girişte Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gece kulübü çalışanları tüm kurallara oldukça dikkat eder. Bu nedenle herkesin kurallara uyması gerekmektedir. Öncelikle reşit olmayan yaşı küçük kişilerin kulübe girmesi kesinlikle yasaktır. Bu konuda tüm gece kulüpleri oldukça titiz davranır. Kaçak olarak giriş yapılan kişiler tespit edildiğinde tüm sorumluluk giren kişidedir. Biyax gece kulübüne girdikten sonra görüntü almanız yasaktır. Kulübe giderken kimliğiniz veya pasaportunuzun yanında olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunlar dışında herhangi bir yasal zorunluluk yoktur. Dileyen herkes kulübe girebilir. Kulübe tek veya grup halinde girmeniz de mümkündür. İçeriye ruhsatlı silah dahi olsa girilmesi yasaktır. İçeride kurallara uymanız ve çalışanları zor durumda bırakmamanız rica edilir.

Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Biyax gece kulübüne gelmek isterseniz, rezervasyon yaptırmak zorunda değilsiniz. Ancak oluşabilecek yoğunluklardan etkilenmemek için özellikle hafta sonları için rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir. Rezervasyon için birçok iletişim seçeneği olmasına rağmen bir de Whatsapp destek numarası mevcuttur. Bu sayede istediğiniz tüm bilgileri alabilir, kafanıza takılan soruları sorabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ayrıca dansçı kızlarla Kıbrıs’ı keşfetmek istediğinizi de rezervasyon esnasında bildirirseniz, bu konuda size gerekli kolaylık sağlanacaktır. Kulüp rezervasyonu dışında ayrıca konaklama ve ulaşım istekleriniz içinde bilgi alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla geldiğiniz takdirde de özel grup fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Gece Kulübünde Fiyatlar Nasıldır?

Kıbrıs gece hayatı denilince hemen hemen herkesin aklına bu tür eğlencelerin çok pahalı olduğu gibi bir düşünce gelmektedir. Fakat durum hiçte öyle değildir. Biyax gece kulübünde gerek içecek fiyatları gerekse eğlence fiyatları, diğer mekanlara nazaran oldukça uygundur. Kıbrıs’ta içecek fiyatlarının ucuz olması sayesinde insanlar dilediği her şeyi gayet uygun rakamlara içebilmektedir. Kıbrıs’ın pahalı olduğu düşüncesi ise gerçeği asla yansıtmamaktadır Kıbrıs’ta eğlence ve diğer bütün hizmetler, Türkiye’deki fiyatlarla benzerdir. Hatta birçok üründe Kıbrıs fiyatları daha da avantajlıdır. Tüm bunların yanında Kıbrıs gece kulüpleri arasında Biyax, en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Ne Tür Hizmetler Sunulmaktadır?

  • Biyax gece kulübü sadece eğlence hizmeti sunmaz. Ayrıca ulaşım, transfer, konaklama, eğlence, dans performansı gibi aklınıza gelebilecek ve ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır. İsteğinize göre tüm ulaşım, Biyax tarafından sağlanır. Biyax’ın sunmuş olduğu lüks araçlar ile ulaşım problemi çekmeden gönül rahatlığıyla ve istediğiniz zaman istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bunun yanında konaklamak istediğinizde, gece kulübünün sahip olduğu odalar ya da anlaşmalı olduğu otelleri kullanabilirsiniz. Bu otelleri tercih ederek avantajlı fiyatlarla konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Konaklama, ulaşım gibi problemleri düşünmek ve uğraşmak istemiyorsanız, Biyax sizler için tüm imkanları sağlar. Ayrıca dans şovundan sonra kulüpte çıkan ünlü DJ performansları tüm gece boyunca iyi vakit geçirmenizi sağlayacaktır.