Crayz Night Club

Eğlencenin Sıcak ve Ateşli Yeri: CRAZY GECE KULÜBÜ

Kıbrıs’a geldiniz fakat canınız mı sıkılıyor? Ufak yaramazlıklar yapıp,bunun yanı sıra hem de eğlencenin dibine mi vurmak istiyorsunuz? O zaman size bu anlamda tek önereceğimiz mekan Crazy Gece Kulübü’dür. Bu mekanda fazlasıyla huzur bulmanızın yanı sıra doyasıya eğleneceğiniz bayanlar sayesinde kendinizi oldukça  özel hissedeceksiniz. Bu özel mekan diğer gece kulüplerine nazaran biaz daha eğlence ambiyansını size aşılayan ve dansçı kızların oldukça sıcak ve çekimser davranmadan ateşli dans etmesi sizi biraz dürtebilir. Bu yüzden hem fizyolojik olarak hem de ruhen tamamen dansçı kızlara konsantre olacağınız Crazy Gece Kulübünde program sonunda istediğiniz bayanlarla özel olarak görüşebileceğiniz ve yaramazlıklar yapabileceğiniz muhteşem bir ambiyans sunuyoruz. Bu ambiyansın ve ortamın vermiş olduğu enerjiyle kendinize engel olamayacak ve ortamın büyüsüne kendinizi kaptıracaksınız. Dolayısıyla Kıbrıs’ta eğlenceyi sizin kanınızda hissettiren Crazy Gece Kulübüne geldiğinizde diğer mekanlara oranla  iyi geldim dediğiniz mekanlardan biri olacak.

Crazy gece kulübünün diğer eğlence mekanlardan farkı nedir?

Öncelikle Kıbrıs deyince akla eğlence mekanları gelir. Fakat her mekanın eğlence anlayışı farklı olsa da Crazy Gece Kulübünde Eğlence anlayışı tamamen Dansçı bayanların ateşli,çılgın ve kışkırtıcı davranışlarıyla misafirlerini eğlendirme platformudur. Dolayıısyla bu özel mekana gelen misafirler,asla yerinde rahat duramayarak gece sonunda beğendiği ve istediği bayanlarla özel görüşmeler yaparak gecelerine renk katabilir.

Crazy Gece Kulübünde Bayanların Sağlık Kontrolleri Yapılıyor mu?

Bu konuda hiç tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.. Çünkü düzenli olarak bünyemizde çalışan bayanların hepsi sağlık kontrollerinden geçiriliyor. Ayrıca bütün bayanların ayrı ayrı farklı uyruklu olması sizin dünyaya bakış açınızı daha da genişletebilir. Çünkü bu anlamda oldukça güzel ve profesyonel olduklarını söyleyebiliriz. Gözlerinize baktıklarında sizi anlayacak kadar deneyimli ve her alanda sohbet edecek kadar kültürlü olduklarını söylemek istiyoruz. Crazy Gece Kulübünde hem psikolojik hem de fizyolojik olarak rahatlayarak bu özel mekandan ayrılacağınıza eminiz. Bugüne kadar sürekli iyi yorumlar ve misafirlerimizin yoğun olarak beğenisini aldığımız için çalışmalarımızı sizler için daha da geliştirmeye çalışıyoruz.

Crazy Gece Kulübü Şehir Merkezine Yakın mıdır?

Öncelikle Crazy Gece Kulübü Lefkoşa’da Haspolat bölgesinde yer alır. Hava alanına uzaklığı yaklaşık olarak 15 km’dir. Taksiyle hava alanından Crazy Gece Kulübü arası 15 dakika sürmektedir. Bunun yanı sıra bu özel mekan Lefkoşa’ya 10 km, Girne’ye ise 35 km uzaklıktadır. Dolayısıyla bulunduğunuz yerden biraz uzak olsa da eğlenmenize değecek özel bir eğlence kulübü olduğunu unutmayınız. Konaklamak isteyenler için Crazy Gece Kulübünün yakınlarında yer alan birden fazla oteller bulunmaktadır. Dolaysıyla sizi yormayacak ve eğlendiğinizde ise dilerseniz bayanlar eşliğinde konaklama yapabileceğiniz oteller oldukça yakın mesafededir.

Crazy Gece Kulübü Program ve Şov Başlama-Bitiş Saatleri

Öncelikle Kıbrıs’a tatile gelen misafirler için Crazy Gece Kulübünün akşam program başlama saati 22.00 ve bitiş saati 01.00’dir. Dolayısıyla eğlenceyi kaçırmamak adına saat 22.00 den önce gelmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca akşamı yoğun,gündüzünü değerlendirmek isteyen misafirlerimiz için gündüz programı da yer almaktadır. Gündüz programın başlama saati 11.00 ve bitiş saati 18.00’dir. Dolayısıyla eğlenceye doymayanlar için bu saatler arasında da gelebilirsiniz.