Five Star Night Club

Eğlencenin Doğru adresi : FİVE STAR GECE KULÜBÜ

Genel olarak herkes gece hayatını sever. Bu doğrultuda eğlence ve gece kulüpleri denildiğinde akla hemen Kıbrıs geceleri gelir. Çünkü Kıbrıs eğlence merkezinin göbeği olan ve bu anlamda misafirlerine kapısını sonuna kadar açan eğlenceli bir şehirdir. Kıbrıs’a gelip hangi eğlence mekanına gitmeye karar veremeyen insanlar için önerimiz Five star Gece Kulübüdür. Kıbrıs’ın eski ve çok tutulan eğlence mekanlarından biri olan bu özel mekan misafirler tarafından oldukça beğeniliyor. Ortamı ve eğlence anlayışı olarak net olarak söyleyecek olursak Hanedan gece kulübüne gidip de asla yerinizde oturamayacağınızı söylemek istiyoruz. Dansçı bayanların birbirinden güzel olması ve bu anlamda müzikle uygun ritimde ateşli bir şekilde dans etmesi adeta yürekleri ağza getirecek.

Kimler Five Star Gece Kulübüne Gidebilir?

Bu anlamda hiç bir ayrım yapmadan genç,yaşlı herkes hanedan gece kulübüne giderek doyasıya eğlenebilir. Ekstra olarak eğlenceyi ruhunda yaşayan ve gecesini anlamlı hale getirmek isteyen misafirler Five Star  gece kulübüne gittiğinde bu mekandan oldukça memnun ayrılacaklarına eminiz. Bunun yanı sıra eğer 18 yaşınızı doldurmayan misafirlerimiz için Five Star gece kulübüne girmek yasaktır. Five Star  gece kulübünün uygunluğu göz önüne alınarak bu özel mekana giriş yaptığınızda yanınızda muhakkak kimliğiniz,pasaportunuz veya öğrenci kimliğiniz bulunmaktadır. Program sonunda özel veya saatlik program satın almak isteyen kişiler kesinlikle temizliğine,bakımına ve görünüşüne özen göstermelidir.

Five Star Gece Kulübüne Ulaşım Sıkıntısı Var mıdır?

Five Star  gece kulübü Kıbrıs’ın Güzelyurt merkez  bölgesinde yer alır. Hava alanına yaklaşık olarak 58 km olduğu için taksiyle hava alanından Five Star  gece kulübüne gelmeniz yaklaşık olarak 50 dakika kadar sürmektedir. Bunun yanı sıra Five Star  gece kulübü Lefkoşa’ya 38 km, Girne’ye ise 55 km uzaklığındadır. Eğer taksi dışında bir araçla mekana gelmek isteyen misafirlerimiz Five Star  Gece Kulübünü arayıp bünyemizden özel VİP araç tahsis edebilir. Kısacası ulaşım veya diğer kafanıza takılan problemleri ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Siz sadece eğlenmenize odaklanmanızı istiyoruz.

Five Star Gece Kulübü Program Şovları  ve  Saatleri

Five Star  gece kulübü mükemmel şovları ve ateşli bayanların dansı yaklaşık 21.00’de başlayarak gece 01.00’de program son buluyor. Bu saatler arasında farlı programı olan fakat şovları kaçırdığı için üzülen misafirlerimizi de düşünerek hem gündüz hem de gece programı ilave ettik. Dolayısıyla gece program 01.00 ‘de başlayıp sabah 09.00’da son bulurken, gündüz programında ise; 09.00 da program ve şovlar başlayarak akşam 18.00 gibi program son buluyor. Dolayısıyla eğlenceye doymayan misafirlerimiz için birebir program hazırladık.