Hanedan Night Club

Gece hayatını seven ve tutkunu olanlar, en eğlenceli gece kulüplerini Kıbrıs’ta bulabileceklerdir. Hanedan Night Club, Kıbrıs’ın en ünlü ve eğlenceli gece kulüplerinden birisidir. Her yıl binlerce kişi Hanedan Night Club’a gelerek eğlencenin tadını çıkartmaktalar. Hanedan gece kulübünde birbirinden güzel kızların dans şovları ile güzel dakikalar geçirecek ve kendinizi özel hissedeceksiniz. Hanedan Night Club’ta, gece saatler ilerledikçe sıcak ve hareketli dans şovları sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Hanedan gece kulübü, doyasıya eğlenebilmeniz için sizlere her türlü hizmeti sunacaktır. Ulaşım, konaklama, gezi turları ve gece eğlenceleri dahil tüm hizmetleri gece kulübünden talep edebilirsiniz.

Hanedan Nerede Bulunur?

Hanedan Night Club, Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde hizmet vermektedir. Adresi, Güzelyurt anayolu, Alayköy 99200 Lefkoşa adresindedir. Hanedan gece kulübü, Ercan Havaalanına yaklaşık 35 km mesafede bulunmaktadır. Mekânın Lefkoşa şehir merkezine olan uzaklığı 11 km, Girne şehir merkezine uzaklığı ise 33 km’dir. Hanedan gece kulübünden rezervasyon yaparak gelen yolcular, havaalanında karşılanmakta ve özel araçlarla misafirlerin konaklayacakları otellere veya gece kulübüne ulaşımları sağlanmaktadır. Ulaşımlar 3 ve 7 kişilik özel lüks araçlar ile yapılmakta ve yolculuk esnasında misafirlere profesyonel bir şekilde hizmet edilmektedir. Araçlarda mini bar sistemi bulunmakta ve yolculuğun keyifli geçmesi böylece sağlanmaktadır. Hanedan Night Club, tüm müşterilerini en iyi şekilde ağırlayabilmek için çeşitli otellerle özel anlaşmalar yapmıştır. Müşterilerine konaklama için otel ve özel villa seçenekleri sunulmaktadır. Müşteri istediği seçeneği kullanarak konaklayacağı yeri belirleyebilmektedir.

Hanedan Gece Kulübünün Sunduğu Hizmetler

Hanedan Night Club tercihi yaparak yurtdışından gelen tüm misafirler, özel donanımlı araçlar ile havaalanından istedikleri saatte alınırlar ve konaklayacakları otele, gece kulübüne ulaşımları bu şekilde sağlanır. Müşterilerin memnuniyetini artırmak için ulaşım hizmetlerinde son model VIP araçlar kullanılmaktadır. Tüm hanedan müşterileri istedikleri zaman otel ile gece kulübü arasında karşılıklı gidiş geliş hizmeti alabilirler. Havaalanından alınan, oteline veya gece kulübüne götürülen müşteri, daha sonra tekrar havaalanına götürülmesi için sağlanan özel ulaşım hizmetleri için cüzi bir miktar belirlenmiştir. Hanedan gece kulübü, tüm programlarında güzel kızların dans şovlarına yer vermektedir. Çalışan dansçı kızların birçoğu Balkan ülkelerinden gelmiş ve geldikleri ülkelerin en seçkin, en güzel kızlarından oluşmaktadır. Eğlence hizmeti olarak bu güzel kızların sıcak dans şovları ile müşterilerin eğlenirken kendilerinden geçmeleri sağlanır.

 

Hanedan Night Club Kuralları

Eğlence sektöründe hizmet veren tüm gece kulüpleri belirli kurallara göre çalışırlar. Hanedan gece kulübünün giriş ve iç kısımlarında güvenlik, özel kişiler tarafından sağlanmaktadır. Mekâna girişte çanta ve montlarınızı bırakabileceğiniz bir adet vestiyer bulunmaktadır. Henüz reşit olmamış bay veya bayan hiç kimse ailesi ile birlikte olsa dahi içeriye alınmazlar. Hanedan gece kulübünde dansçı olarak çalışan bayanların tamamı sundukları hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Hanedan’da dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise gizliliktir. Mekân içerisinde görüntü alınmaması konusunda Hanedan, sizlerden anlayış beklemektedir. Kulüp içerisinde taşkınlık çıkarıldığı durumlarda taşkınlık çıkaran kişiler, uyarı yapılmasına gerek kalmaksızın görevliler tarafından dışarıya çıkartılır. Hanedan gece kulübü tüm müşterileri için maksimum hijyen sağlar. Tüm dansçı kızlar en profesyonel bir şekilde danslarını sizlere karşı sunarlar. Bütün gece boyunca bu eşsiz dansların tadını çıkarabilirsiniz.

Hanedan Night Club Açılış Saati

Hanedan gece kulübü, haftanın 7 günü boyunca kapılarını 21.00’da açar. Sınırsız eğlencenin merkezi olan Hanedan’da 4 saat boyunca eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz yalnız gelin isterseniz grupça gelin fark etmeksizin, Hanedan’da keyifli vakit geçireceğinize emin olabilirsiniz. Kıbrıs halkı da dahil olmak üzere pek çok turistin uğrak mekanlarından biri olan Hanedan Night Club’a gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızda yarar var. Özellikle hafta sonu ve özel günlerde herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için rezervasyon yaptırmanız mantıklı olacaktır. Hanedan’da, 01.00’de eğlence son buluyor.

 

Dans Şovları

Hanedan gece kulübü, Kıbrıs’ta bulunan en iyi ve kaliteli eğlence mekanlarından birisidir. 21:00’den sonra yapılan programlarda birbirinden güzel bayanların özel dans şovları başlar. Bu özel dans şovları ile müşteriler eğlencenin doruklarına çıkarlar. Kendinizi hazır hissettiğinizde dansçı kızlarla beraber sohbet edebilir ve birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Balkan ülkelerinden gelen ve profesyonel dansçı olan kızların şovları karşısında adeta nefesiniz kesilecek. Bu doyumsuz gösterilere canlı şahit olma ayrıcalığına erişebilmek için Hanedan Night Club’a uğramalısınız. Eşsiz güzellikteki kızların sizler için hazırladığı şovları keyifle izleyerek vaktinizi bu şekilde güzel değerlendirebilirsiniz. Tüm program saatleri sonrasında programlarda gösteri yapan dansçı kızlarla özel görüşmeler yapabilirsiniz. Boş zamanlarında kızlar sizlere eşlik edebilirler, birlikte gezebilirsiniz. Hanedan gece kulübü olarak tüm çalışan bayanları düzenli olarak sağlık kontrolünden geçirmekte ve tedbirli davranmaktadır.

 

Hanedan VIP Hizmetleri

Hanedan gece kulübü kendisini tercih eden tüm müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunabilmek için VIP hizmet sunmaktadır. Müşteri, kaliteli hizmet almak istiyorsa rezervasyon yaparken istediği hizmetleri belirtmesi daha kaliteli ve yerinde hizmet almasını sağlayacaktır. Rezervasyon yaparken belirtilmeyen ancak sonradan talep edilen tüm hizmetlerde anında yerine getirilecektir. Ulaşım hizmetlerinde kullanılan son model araçlarda mini bar bulunmakta, araç içerisinde ve konaklayacağınız otelde her konuda size yardımcı olunacaktır.

 

Konaklama Hizmetleri

Hanedan gece kulübü, kendisini tercih eden müşterilerine Lefkoşa’nın en güzel otellerinde yer ayırmaktadır. Size sunulan otellerde oda manzarasını kendiniz seçebilirsiniz. Rezervasyon esnasında müşterilere konaklamak için otel ve özel villa seçenekleri sunulmaktadır. Hanedan gece kulübü tüm müşterilerine otellerine ulaşım, otellerinden şehir turu, gece kulübü ulaşımlarında VIP hizmet sunmaktadır. İsteyen müşteriler ulaşımlarını araç kiralama veya taksi seçenekleri ile gerçekleştirebilirler. Tüm bu seçenekler dışında özellikle kalabalık bir grupsanız, Kıbrıs VIP ulaşım seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Rezervasyon Yaptırarak Daha İyi Eğlence

Kıbrıs dünyada eğlence sektörünün en iyi işletildiği ülkelerden birisidir. Hanedan Night Club, Kıbrıs’ın en kaliteli eğlence hizmeti sunan işletmelerinden birisidir. Eğlence tutkunu iseniz eğlencenizi daha iyi şartlarda ve daha ekonomik olarak yapmak istiyorsanız, Hanedan gece kulübünden rezervasyon işlemlerinizi günler öncesinden yaptırarak, daha uygun fiyatlara istediğiniz otellerde yer ayırtabilirsiniz. Konaklama seçenekleri olarak, manzaralı otel odaları, havuzlu oteller, özel villa seçimi yapabilirsiniz. Ulaşım imkanların önceden ayarlayarak, havaalanına indiğinizde hiç beklemeden istediğiniz yerlere gidebilirsiniz. Özel ulaşım hizmeti istediğinizde, havaalanında özel servis aracımız sizin için hazır bekliyor olacaktır. Ulaşım boyunca eğlenmeye devam edebilmeniz ve eğlenceye hemen başlayabilmeniz için araçlarımızda mini barlardan yararlanabilirsiniz. Rezervasyon yaptırarak katılacağınız özel programları bildirebilir ve bu programlarda dansçı kızlar ile eğlenebilirsiniz. Program saatleri dışında da dansçı kızlarla görüşmek istiyorsanız, mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Bu konuda daha detaylı bilgiyi kulüp yetkililerinden alabilirsiniz. Programları aksamayacak şekilde dansçı kızlarla şehir turuna çıkabilir ve unutulmaz saatler yaşayabilirsiniz. Hanedan gece kulübü, müşterilerine kaliteli eğlence sunmak ve müşteri memnuniyeti için her türlü çalışmayı yapmaktadır. Hanedan’ın sunduğu kaliteli hizmet ile kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz. Ayrıca kulübün sunduğu organizasyonlardan da faydalanabilirsiniz. Bu konuda tek yapmanız gereken, ilgili kişilerle iletişim kurmaktır.