Kıbrıs Elden Ödemeli Escort

Herkese merhaba. İsmim Kübra, sizin gibi nazik ve kibar beyefendiler ile sıcak anlar yaşamak için bu sitedeki ilanlarda yer alıyorum.

Kendimden bahsedecek olursam 22 yaşındayım 1.65 boyum var ve 63 kiloyum fiziğim hakkında kendime güveniyorum ve sizinle birlikte geçireceğimiz kaliteli ve ateşli vakitlerde sizi baştan çıkaracağım.

Benimle birlikte olduktan sonra fantezilerim ve sizi baştan çıkaracak dokunuşlarım ile adeta sizi büyülemeye hazırım. Cinsel ilişki konusundaki tecrübelerimi birlikte keşfetmeye siz hazır mısınız ?

Vücudumdaki kıvrımları sizin aklınızı başınızdan alacak kadar iyi benimle birlikte olup dünyanın en mutlu beyefendisi olmaya hazır olun beni tercih edip birbirimizin üzerindeki ten uyumunu şimdiden hissedebiliyorum.

Geçireceğimiz zaman zarfında yapacaklarımızı düşündükçe sabırsızlanıyorum açıkçası.

Ben sağlığım ve sizin sağlığınız açısından kondom kullanmadan ilişkiye girmiyorum kondom şartı var benimle ilişkiye girecek beyefendiler.

Fantezilerimi de Bilmek İster misiniz?

İlişkimiz esnasında dominant olanının ben olması beni aşırı tahrik ediyor. masaj fantezisini uygulamaktan aşırı haz alıyorum ve zevk aldığımı gerçekten hissedebiliyorum. Dediğim gibi dominant olmayı seviyorum ve partnerim ile ilişki sırasında iken beni şaplaklaması benim çok hoşuma gidiyor tabi ki her zaman benim fantezilerimi uygulayacak değiliz sizin zevkleriniz de ön planda olması gerekir tıpkı sevgili tadında bir ilişki sanki birbirimizi tanıyormuş gibi.

Siz nazik ve kibar beyefendiler tecrübelerime dayanarak konuşuyorum sevişme bir ilişkinin vazgeçilmezidir. Sevişme bakarak değil uygulanarak öğrenilir ve birbirimizin  tecrübelerine tecrübe katmaya hazır mısınız zevkle ve büyük bir şehvetle sizleri bekliyorum.

Sağladığım Hizmetler.

İstediğiniz muameleyi yapmamda sınır tanımıyorum. Fantezi kıyafetlerim ile birlikte geliyorum. İstediğiniz konuma en fazla 40 dakikada geliyorum. Başka bayanlarda bulamadığınız farklı arayışlar içinde bulunmayınız aradığınız her şeyi ben size vereceğim.

Daha rahat bir şekilde ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlamaktayım. Ödemeleri elden alıyorum size sağladığım en büyük hizmet de budur.

Siz nazik ve kibar beyefendilere kaliteli  bir hizmet sağlıyorum. Aynı şekilde verdiğim muamelenin karşılığını da tabi ki beklerim aynı nazikliği ve kibarlığı.

Gece prensi sitesinde ki Whatsapp ve telefon butonlarından bana ulaşabilirsiniz aşklarım.