Lipstick Night Club

Kıbrıs’ın uzun bir geçmişe sahip olan kaliteli kulüplerinin başında Lipstick Night Club yer alıyor. Kıbrıs gece hayatı denildiği zaman akıllara gelen kulüplerden olan Lipstick gece kulübü, modern yapısıyla ve farklı danslarıyla müşterilerin dikkatlerini üzerinde toplamaktadır. Birçok güzel kızın ilginç ve seksi dans gösterilerini izleyerek, renkli ve keyifli bir gece geçirebileceksiniz. Sıcak ve hareketli mekânın yer verdiği şovlar, Kıbrıs’ın en iyi gece kulüplerinden birisi olan Lipstick Night Club’da sizlerle buluşuyor.

Lefkoşa’da bulunan gece kulübünün birçok mevkiye yakın olduğu görülmektedir. Böylelikle havalimanından ya da otelinizden gece kulübüne ulaşımda herhangi bir sıkıntı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Doğum günü partileri ya da grup partilerinin düzenlenebildiği kulüpte, rezervasyonlarınızla birlikte yer ayırtabilirsiniz. Sınırsız eğlence, seksi şovlar ve güzel kızlarla unutulmaz partilere ev sahipliği yapılıyor.

Ateşli Kızlarla Harika Bir Gece

Kıbrıs’ın gece kulüpleri arasında öncü kulüplerden olan Lipstick Night Club, birçok etkinliğe ve şovlara yer veriyor. Akşam saatlerinde başlayan şovların çoğu, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğünden, eğlenceli bir gece geçirmeniz garanti altına alınıyor.

Canlı müzik, dijital ses ve ışık sistemleri, DJ performansları gibi daha birçok farklı eğlenceyi bulabileceğiniz Lipstick Night Club’da, özellikle akşam saatlerinde düzenlenen şovlar büyük ilgi görüyor. Lipstick Night Club’ın muhteşem dans şovlarını her akşam bulabiliyor ve güzel bayanların ateşli şovlarını izleyebiliyorsunuz. Dans şovlarında kişiye özel olarak yapılabilen şovlar, özel istekler ve canlı müzik eşliğinde muhteşem bir eğlence sizi bekliyor. Kıbrıs’ın en güzel kızlarına ve çılgın dans şovlarında izleyici olarak yerinizi almak için, Lipstick Night Club’a hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lipstick Night Club Konumu

Muhteşem şovlarıyla ve özel ışıklandırılmış mekanıyla, güzel bir gece geçirmeniz Lipstick Night Club’da sağlanıyor. Kulübün dans şovlarını her akşam bulabilir ve canlı müzik eşliğinde ateşli şovlar sergileyen güzel kızları izleyebilirsiniz. Ayrıca rezervasyonlarınızda belirttiğiniz takdirde size özel şovların düzenlenmesi de sağlanmaktadır. Bu şovlar genellikle gece programlarının dışında düzenleniyor.

Lipstick Night Club’ın konumu Lefkoşa merkezlidir. Bu nedenle Ercan Havalimanına ve Girne şehir merkezine biraz uzaktır. Ercan Uluslararası Havalimanı’nın kulübe uzaklığı 36 km’dir ve yaklaşık 30 dakikalık bir araç yolculuğuyla mekâna ulaşılabilir. Girne merkezine 30 km ve Lefkoşa merkezine ise 11 km mesafesiyle Lefkoşa ve civar otellerde konaklamayı tercih ettiğinizde ulaşım son derece kolaydır.

Adres: Güzelyurt, Lefkoşa Yolu, Gerolakkos 1010

Lipstick Night Club’a Nasıl Ulaşılır?

Lipstick Night Club’ın her gece düzenlenen canlı şovlarıyla birlikte keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ın önemli ve köklü bir kulübü olması nedeniyle, birçok ziyaretçi bu kulüpte unutulmaz bir gece geçirmeyi tercih ediyor. Bu yüzden rezervasyonlarınızı erken yaptırmanız, kulüpte yer bulma sıkıntısının önüne geçecektir.

Lipstick Night Club’ın çevresinde birçok otel bulunuyor. Fakat, eğer kulübün tahsis edeceği odalarda konaklamak isterseniz, 5 yıldızlı otel konforunda olan odalarda konaklamanız sağlanacaktır. Rezervasyon işlemlerinizle odanızı ayırtabilir, ayrıca erken yapılacak rezervasyonlar dahilinde kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalar size Lipstick Night Club bünyesinde müşteri olarak daha ayrıcalıklı olarak yer almanıza imkân tanıyacaktır. Kulübe verilen iletişim bilgilerinden ulaşarak programlara ve özel servislere dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. Özel programların ve saatlik eğlencelerin maliyetleri de bu rezervasyon işlemi sırasında sizlere sağlanabiliyor.

Lipstick Night Club’ın Hizmetleri

Ateşli dansların ve çılgın dans şovlarının her gece düzenlendiği Lipstick Night Club’da, Kıbrıs’a yapacağınız seyahatlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Kıbrıs’a ister iş amaçlı ister tatil amaçlı seyahat ediyor olun, eğlenceli bir gece geçirmek için Kıbrıs’ın en kaliteli kulüplerinden olan Lipstick Night Club’ı tercih edebilirsiniz. Konaklama, havaalanı transferi, şovlar gibi hizmetler kulüp tarafından müşterilere sağlanıyor. Gün içerisinde kulübün özel gösterilerine rezervasyon yaptırabilir ve bayanların size özel gösteriler sunmasını sağlayabilirsiniz.

Lipstick’in açılış saati 21.00’dır. Kulübe giriş yapmak ve eğlencenin tadını çıkarmak için 21.00’dan sonra kulübe giriş yapabilirsiniz. Kıbrıs’ın en ünlü eğlence mekanlarından olan Lipstick’in kapanış saati ise 01.00’dır.

Sınırsız eğlence için Lipstick gece kulübünü tercih edecekseniz, açılış saatinden önce kulübe gelmeniz, oluşabilecek yoğunluğun önüne geçmenizi sağlayacaktır. Ayrıca özel hizmetlerden yararlanmak için de açılış saatinden önce gelmenizde çok büyük fayda sağlayacaktır.

Lipstick Night Club’a Taksi Transferleri veya Kulüp Özel Araçlarıyla Ulaşım

Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan Lipstick Night Club gitmek için taksi seferlerini ya da kulübün size özel olarak tahsis edeceği araçları kullanabilirsiniz. Böylelikle ulaşımlarınız daha kolay bir şekilde sağlanabilecektir.

Lipstick Night Club’a taksi seferleriyle ulaşmak isterseniz, Ercan Uluslararası Havalimanı’nda bulunan taksi firmalarından taksi tutabilirsiniz. Fakat mesafe uzak olduğundan, taksi ücretlerinin Türkiye’deki taksi ücretlerine kıyasla daha yüksek olacağından dolayı Lipstick Night Club’ın tahsis edeceği araçlarla ulaşım sağlamak daha uygun maliyetli olacaktır.

Lipstick Night Club’ın transfer servislerinde sizi Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan alarak kulübe kadar götürebilen özel araçlar tahsis edilmektedir. Böylece kulübe havalimanından ulaşma konusunda yüksek maliyetlerle karşılaşmamış olursunuz. Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan yapılacak 7 kişilik yolculuklara özel VIP araç hizmeti sağlanmakta ve 150 TL’lik bir ücret talep edilmektedir.

Neden Lipstick Tercih Edilmeli?

Kıbrıs gece kulüpleri arasında onlarca hatta yüzlerce gece kulübü vardır. Kimi kulüpler klasik eğlence anlayışına sahiptir kimileri ise farklı ve sıra dışı bir eğlence anlayışına sahiptir. Lipstick kulübü de sıra dışı eğlence arayanlar için en uygun tercihler arasındadır. İstediğiniz sıcak dans ve ortam ise tüm bu isteklerinizi Lipstick fazlasıyla karşılayacaktır. Kulübe giriş yapabilmek için mutlaka reşit olmalısınız. Yaş şartından başka herhangi bir giriş şartı belirlemeyen Lipstick ile sonsuz eğlence dünyasına adım atabilirsiniz.

Meşhur Kıbrıs gece hayatına adım attığınızda yolunuz mutlaka Lipstick’e düşecektir. Kıbrıs’ta yaşayanlar kadar aynı zamanda turist olarak gelen kişilerinde her zaman ilk tercihleri arasında Lipstick yer alır.

Lipstick’in Kıbrıs Gece Hayatındaki Yeri

Lipstick Night Club’da güzel bayanlarla sıcak bir gece geçirebilirsiniz. Bayanların çılgın ve ateşli dans gösterilerinin gecenizi eğlenceli bir hale getirmesini sağlayabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Unutulmaz bir gece yaşarken aklınızda herhangi bir şüpheye yer bırakmayan Lipstick Night Club, dansçıları hakkında son iddialı ve temkinli davranıyor.

Lipstick Night Club’ın dansçıları özenle seçilmiş çok özel bayanlardır. Aynı zamanda profesyonel olan bu dansçılar ile çok kaliteli zaman geçirebiliriz. Bu nedenle güvenilirlik konusunda Lipstick Night Club’ın dansçı bayanları hakkında hiçbir kuşkuya yer bırakılmamalıdır. Ayrıca özel davetlerinize bu bayanların size eşlik etmelerini tercih ederseniz, bunu Lipstick Night Club ile görüşebilirsiniz. Görüşmeler belirlenen zaman dilimleri dahilinde yapılabilir ve bu zamanları siz belirleyebilirsiniz.

Lipstick Night Club Giriş Fiyatları

Müşterilerin kulüpte geçirecekleri bir gecenin maliyeti, verilen hizmetlerin çeşitliliğiyle farklılık gösterecektir. Bu nedenle rezervasyonlarınızda mutlaka fiyatlara dair bilgi talep etmeyi unutmamalısınız. Ancak şunu belirtmek gerekir ki Lipstick’e girişler ücretsizdir. Havaalanından transfer, oda ayırtmak, alkollü veya alkolsüz içeceklerden yararlanmak, şovların saatlik bedelleri ve kişiye özel olarak yapılan gün içerisindeki şovların bedelleri rezervasyon işlemlerine göre değişmektedir. Erken rezervasyonların ve grup rezervasyonlarının kampanyalarından yararlanarak unutulmaz bir geceyi uygun maliyetlerle Lipstick Night Club’da yaşayabilirsiniz.