Miss Me Night Club

Gecelerin Prensi olarak yine sizlerleyim 🙂 . Başlığımız gördüğünüz gibi Miss Me Gece Kulübü. Sizlere önce ki yazılarımda Hanedan, Biyax gibi kulüpleri tanıtmıştım. Günlerin çok yoğun geçmesi sebebiyle blog sayfamda aksaklıklar yaşadım bu sebepten bir süredir sizlerle paylaşım yapmıyordum.

Bugünlerde biraz vakit bulabildiğim için kıbrıs gece hayatı başlıklarıma devam edeceğim. Sizlerden ayrı kaldığım süreçte farklı ülkelerde gezilerde bulundum ilerleyen dönemlerde gezdiğim yerler hakkında’da gezi yazılarımı oluşturacağım.

Ancak öncelikli olarak her daim bulunduğum ve yaşadığım bölge olan Kıbrıs sitemin daha fazla ön planında yer almalı. Kıbrıs’a gezmeye gelen misafirler için yararlı bir blog sayfası olduğumu anladım.

Bu sebepten sizlerin talepleri doğrultusunda kulüp tanıtımlarına devam edeceğim. Her ne kadar şu an kış dönemleri içerisinde olsak bile yakın bir zamanda sezona doğru bol bol bilgi alınacak bir sayfa olacağı için Gece Prensi olarak bugün sizlere Miss Me Night Club mekanını tanıtacağım.

Alayköy bölgesinde hemen hemen her gece kulübünü ele almayı planlıyorum. İncelemelerimi tamamen şeffaf bir şekilde gerçekleştiriyorum. Gece Prensinin hiç bir şekilde bu site üzerinden bir kâr amacı yoktur bu yüzden hiç bir kulübün reklam teklifiyle ilgilenmiyorum sadece ziyaretçiler kulüpler tüm gerçekliği ile başlıklarımdan faydalansın istiyorum.

Miss Me Night Club Hakkında

Türkçe karşılığı ” Özle Beni ” olan Miss Me gayet sempatik bir isime sahip bir kulüp 🙂 İsmini belirleyen kişilerin yerinde bir karar verdiklerini düşünüyorum. Bazı gece kulüplerinin isimleri bana çok saçma gelmiştir mesela Hasan Baba, acaba bu isimleri seçerken çokmu düşünüyorlar. Zaten otoriter bir yolda ilerlemeyide beklememek gerek saçma kulüp isimleri ile.

Miss Me, Kıbrıs Lefkoşa yolu üzerinde Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Zaten siteyi açtığımdan bu yana sizlerinde hafızasına kazınmış olmalı. Miss Me gibi bir çok gece kulübü Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Miss Me çevresinde gece kulüpleri haricinde başka işletmeler yer almaz.

Kıbrıs’ta gece kulüpleri izinli bir şekilde hizmet verdikleri için şehir dışında ki bölgelerde hizmet vermeleri aslında bir kural gibi düşünebilirsiniz.  Bu konuya binaen Miss Me’de ilgili bölgede kendisine bir yer yapmış.

Kulübün ışıklandırmaları gerçekten çok hoş dışarı ışıklandırmalar harika bir şekilde tasarlandığı gibi iç mekan tasarımıda profesyonel kişiler tarafınca inşa edilmiş. Miss Me gece kulübüne en son 1 ay önce gitmiştim ve bana özel bir an yaşayacağım hissini net bir şekilde yaşattı. Bunu her mekanda hissetmeniz pek mümkün olmaz çünkü gözünü para hırsı bürümüş işletmeler sizi sadece yolmanın dışında başka bir his yaşatmazlar.

Benim hayatta inandığım bir kural var. Bir işletme eğer para odaklı şekilde iş yapmıyorsa ve yapılan işten memnuniyet duyuyorlarsa zaten milyoner olmaları an meselesi oluyor. Miss Me’de bana bu kuralı hissettirdi.

Kulübe akşam 22:00 gibi gitmiştim ve kapıda güleryüzlü arkadaşlar hoş bir şekilde beni karşıladılar ve bölgede bilinen birisi olduğum için herhangi bir üst aramasına tâbi tutulmadan direk içeri girdim. Girişte 20 TL bir giriş ücreti olduğunu belirttiler bu rakamı ödeyip içerde uygun masalardan birisine attım kendimi. Ardından garsonlar masamın etrafında resmen el pençe divan oldular ve siparişimi almak istediklerini söylediler. Kendime bir kokteyl siparişi verdikten sonra sahne şovlarına daldım ve saatin kısa bir sürede 01:00 olduğunu farkettim.

Kulübe bir başıma gitmeme rağmen hiç bir şekilde sıkılmadan ve şovlardan kendimi alamadan vaktin nasıl geçtiğinin farkına bile varmadım. Tabi bu süre içerisinde sahnede ki o güzel dansçılardan birisi hele ki gelip bana kucak dansı yapmasıyla iyice deliye döndüğümü söyleyebilirim. Miss Me dansçıları o kadar istekli şovlarını sergiliyorlar ki insan izlemeye doyamıyor.

Buradan kulüp ismi vermek istemiyorum ama ne gece kulüpleri var içeride kızlar canından bezmiş gibi zorla dans ettiriliyor sanki ve haliyle bu görüntü hem sizi sıkıyor hem sahnede ki kızları.

Neyse saatler ilerledikçe eğlenceninde dozu arttı. Miss Me’nin aslında çok fazla geçmişi yoktur yeni açılan bir gece kulübü olduğu için 2. ziyaretimde profesyonel iş yapıldığına kesin olarak kânaat getirdim. Eğer elit ve saygılı çalışanlar ve on numara dansçı kızları izlemek ise Miss Me ile doğru yerdesiniz diyebilirim.

Miss Me Geniş Katalog

Saatler ilerledikçe alkolün etkisiylede sanki vücudumda ki mutluluk mekanizmaları kontrolsüz şekilde çalışıyor gibiydi. Sırf merakımdan ötürü garsonu yanıma çağırıp kulübün katalog bilgisini istedim. Garson katalog bilgisini getirip masada anlatıma başladı. Katalog sorumlusu arkadaş sanki bu işin eğitimini almış gibi o kadar profesyonel bir anlatım yaptı ki çok beğendiğimi söyleyebilirim. Katalog tarafında da benden Miss Me 10 puan almış bulunuyor.

Miss Me Gece Kulübüne Nasıl Giderim ?

Evet arkadaşlar can alıcı alt başlıklardan birisi işte herşey iyi güzel ama Kıbrıs’a geldikten sonra Miss me gece kulübüne nasıl gidileceği konusunda bilgi sahibi değilsiniz. Google arama motoruna Miss Me Night Club yazdığınızda karşınıza bir harita konumu çıkıyor ama bu konumun hiç bir doğruluğu yoktur. Müşteri çekmek için ön plana çıkma çabası gösterilmektedir. Haliyle haritada ki adres doğru değildir bu konuma gittiğinizde kendinizi saçma sapan bir arazinin ortasında bulabilirsiniz. Bu sebepten ötürü kulübe doğru yola çıkacağınız zaman GecePrensi.com üzerinde ki WhatsApp iletişim butonuna tıklarsanız size net bir şekilde konum gönderebilirim.

Kulübü elimden geldiğince doğru bir şekilde size tanıtmaya çalıştım. Yine Miss me ile ilgili sorularınız ve merak ettiğiniz konular olursa eğer yorum yapıp bilgi alabilirsiniz. Başlığımı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Hoşçakalın.